Kurumsal

Tüm Dünyada Devredeyiz

Baskı Devre olarak 42 yıllık tecrübemizle, 14 ülkede, 100’den fazla büyük şirkete ihracat gerçekleştiriyoruz.
 
1977 yılında başladığımız üretim serüvenimizde daima gelişime açık ve çağdaş yapımızla, geçmiş yıllarda olduğu gibi her yıl yatırımlarımızı arttırarak ürün ve hizmet kalitemizi geliştiriyoruz.
 
Bugün yapılan yatırımlar doğrultusunda tek yüzlü PCB üretim kapasitemiz yıllık 180.000 metrekareye, çift yüzlü üretim kapasitemiz ise 80.000 metrekareye ulaşmış durumdadır.

Üretim teknolojimizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sizlere daha geniş bir yelpazede sunmak için çalışıyor, bunun yanı sıra çözüm ortaklarımızla birlikte çok daha yüksek kapasiteli talepleri karşılayabiliyoruz.
 
Uzun yıllardır işbirliği içinde olduğumuz Uzakdoğu menşeli çözüm ortaklarımız vasıtasıyla sınırsız çift yüzlü, 32 kata kadar çok katlı, flexible, kalın bakırlı, hybrid ve extra uzun LED PCB ihtiyaclarınıza cevap verebilmekteyiz.

Bizlere duymuş olduğunuz güven sayesinde toplam 1.000'e yakın yerli ve yabancı müşteri portföyüne ulaşmış olmanın gururunu taşımaktayız.  Aktif pazarlama ve satış faaliyetlerimiz sayesinde, nerede olursanız olun, gerek İstanbul’da gerek Ortadoğu’da hatta Güney Afrika’da ne zaman isterseniz bizleri yanınızda bulabilirsiniz.

Ayrıca Avrupa’nın ve Türkiye’nin konumuzla ilgili en önemli fuarlarında yine bizlerle buluşabilirsiniz. Her türlü ihtiyacınıza anında cevap verebilen teknik kadromuz, pazarlama satış ekibimiz ve üst düzey yönetim grubu olarak daima size en iyi kalitede hizmeti sunmaya devam ederken, günün koşulları çerçevesinde kendimizi en iyi şekilde geliştirmeye devam edeceğiz.

Dünya ile entegre bir şekilde ortaya çıkan talepler doğrultusunda, çevreyle dost, yeşil malzeme ve kurşunsuz lehim çalışmalarını 2007 senesinde tamamlayıp, sizlerin bu yöndeki taleplerine de çözüm üretmekten mutluluk duyuyoruz.

Şunu bilmenizi isteriz ki; yıllardır sizlerle beraber yürüyüp, büyüyen Baskı Devre ailesi olarak daha nice seneler sizinle beraber olmaya ve modern hizmetlerden sizleri faydalandırmaya devam edeceğiz.

Proseslerimizi müşteri memnuniyetine endekslemek, kaliteyi ve sürekli iyileştirmeyi kültür haline getirmek kalite politikamızdır.